So 3.10.09 11:15, 12:30 HANSP Sananim FC A
So 10.10.09 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 13:45 P3 The Penguins 6:5 B
So 17.10.09 08:45, 10:00 TEMPO Karcinogenní
Pá 23.10.09 16:30, 17:45 TEMPO Améby AFC A
Ne 25.10.09 13:45, 15:00 P3 Kliďas FC
Ne 25.10.09 16:15, 17:30 zzNOVOB Sever 1.FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

13. 12. 09 17:30 METE1 Sportbar ZIPO Améby AFC A 11. 3:3 (2:1)
Velice zajímavé a hektické utkání. Hráči týmu Améby dlouho kontrolovali vývoj utkání, domácí působili nervózním dojmem, nicméně jim fantasticky vyšel závěr prvního poločasu, kdy se dvěma slepenými góly dostali do vedení. Ve druhém poločase se domácí snažili průběh hry kontrolovat a víceméně se jim to i dařilo a dokonce odskočli soupeři na rozdíl dvou branek, ovšem naprostý výpadek mezi 48. a 52.minutou, kdy dvakrát inkasovali je srazil hodně dolů. Hosté pak mocně finišovali a domácí značně znervózněli, ale remízu nakonec uhájili, přestože v poslední minutě moc nechybělo a tým Améby mohl strhnout výhru na svou stranu, když po rozehraném trestném kopu skončil míč jen pár centimetrů vedle tyče. Procházka M.,Procházka T.
Sportbar ZIPO Améby AFC A
Pavel Hýbl – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Aleš Hrách, Jan Jedlička, Martin Jedlička, Václav Kamenický, Karel Kohlíček, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina vs Oldřich Růžička – Karel Jindřichovský, Filip Mikeš, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
24. Petr Šorf
13. 12. 09 17:30 BECH Sananim FC A Bened VFK 11. 5:1 (2:0)
Hezké utkání, jehož kvalita odpovídala čtvrté lize. Libor Marek, Radovan Najman
Sananim FC A Bened VFK
David Pechar – Josef Bartoš, Tomáš Dojava, Petr Jech, Jan Kočí, Petr Pechar, Miroslav Steiger, Jiří Vildman vs Martin Zouhar – Vít Bockstefel, David Kolář, Michal Kolařík, Dominik Pešek, Wilco Veldhuizen, Filip Worsch
11. Petr Pechar
14. Jiří Vildman
33., 56., 58. Miroslav Steiger
36. David Kolář
13. 12. 09 17:30 zzNOVOB The Penguins 6:5 B Kapr tým 86 A 11. 2:1 (1:1)
Napínavý zápas ve kterém si domácí Penguins vybojovali postup, brankou pár minut před koncem. Adam Trska, David Polydor
The Penguins 6:5 B Kapr tým 86 A
Milan Dvonč – Filip Boubín, Roman Boubín, Milan Boubín ml., David Dušek, Bohuslav Pixa, Rudolf Schiller vs Tomáš Plevka – Pavel Martinovský, Daniel Mayer, Jakub Pavlík, Jiří Pergler, Martin Rett, Milan Vošta, Aleš Zadák, Lukáš Zhříval
20. Bohuslav Pixa
54. Milan Boubín ml.
16. Milan Vošta
13. 12. 09 17:30 ZAK Kolomajzna TJ Ginesio 11. 3:2 (0:0)
Kvalitní utkání, kde zvítězil fotbalovější tým, i když neměl hráče na střídání. Hosté měli smůlu na tyče, nastřelili nejméně tři. Kolomajzna udržela vítězství i po zákeřném faulu, kdy musela hrát cca 5 minut v oslabení. Jakub Němeček, Roman Rameš
Kolomajzna TJ Ginesio
Radoslav Čepák – Radovan Főldeši, Martin Horák, Karel Klíma, Jiří Philipp, Lukáš Pytlíček vs Pavel Štětka – Michal Kala, Lukáš Kellerstein, Kamil Kohout, Vladislav Loskot, Dalibor Pavlíček, Pavel Šilhavý, Petr Ulman
46. Karel Klíma
48. Lukáš Pytlíček
51. Radovan Főldeši
50. Lukáš Kellerstein
59. Vladislav Loskot
13. 12. 09 17:30 TEMPO Karcinogenní Hustec 11. 9:5 (3:3)
Domácí Karcinogenní byli aktivnější a po zásluze zvítězili, když otočili ze stavu 0:3 Jaroslav Srazil, Marek Pácha
Karcinogenní Hustec
Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jakub Virl, Zdeněk Voska vs Filip Mátl – Tomáš Blažek, Vojtěch Havlovec, Pavel Jamrik, Martin Kubelík, Jakub Kumšta, Roman Mašek, Martin Švejzar